Přírodovědní analytik diagnostik / Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

FirmaStátní zdravotní ústav
ÚvazekHPP
Mzda26 600 Kč až 48 810 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Weiszenstein Martin Mgr. Ph.D, tel.: +420267082627, e-mail: [email protected]

Hlavní náplň činnosti: Hodnocení dokumentace předkládané pro účely povolení biocidních látek a přípravků na trh z hlediska jejich fyzikálně chemických vlastností a použitých analytických metod a to jak na národní, tak evropské úrovni, hodnocení dokumentace předkládané pro účely povolení biocidních účinných látek a přípravků na trh z hlediska vlivu na zdraví člověka nebo z hlediska rizik nedietární expozice osob a návrh ochranných opatření z hlediska lidského zdraví to jak na národní, ta i evropské úrovni, porozumění a aplikace EU regulatorních nařízení a prováděcích pokynů týkajících se biocidních přípravků a jejich účinných látek, interpretace dat, spolupráce s MZČR a mez. organizacemi

Požadujeme:
VŠ vzdělání přírodovědného zaměření (biologie, chemie) analytické myšlení, smysl pro detail, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, ochota učit se novým postupům a sebevzdělávat se, znalost AJ slovem i písmem na úrovni min. B2, uživatelská znalost práce na PC, platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Šrobárova 49/48, Praha - Vinohrady, 10000, Česko
mzda, plat (hrubý):26 600 Kč až 48 810 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Státní zdravotní ústav, IČ: 75010330
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:28. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Helena Topinková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Státní zdravotní ústav u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 600 Kč až 48 810 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Šrobárova 49/48, Praha - Vinohrady, 10000, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Firma neuvedla své kontakty přímo v sekci s kontaktními údaji. Ale nebojte - mrkněte se do textu popisu nabídky práce - někdy jej firma uvede zde.